ZAPRASZAMY NA TARGI MODERNLOG 2022!

MPL Techma serdecznie zaprasza na targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG 2022. W tej edycji uczestniczymy jako wystawca branży intralogistycznej. Podczas wydarzenia zaprezentujemy nasze najnowsze realizacje magazynów wysokiego składowania oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu automatycznego magazynowania i dystrybucji pojemników.

 

Modernlog to spotkanie szeroko pojętej branży logistycznej, począwszy od magazynowania, poprzez transport, przemysł, produkcję, handel aż do e-commerce. Wydarzenie towarzyszy ITM Industry Europe - najważniejszym targom przemysłowym w Europie Środkowej. Nie może Cię tam zabraknąć!

 

Termin: 31.05-02.06.2022 r.

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Głogowska 14, 60-734 Poznań

Znajdziesz nas: w pawilonie nr 6, stoisko 61

 

Więcej o Targach Modernlog 2022: https://www.modernlog.pl/pl/

 

Zarejestruj się w poniższym formularzu aby otrzymać bezpłatne, jednorazowe wejście na Modernlog 2022 (ilość biletów ograniczona!):

FORMULARZ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym, przesłanych przeze mnie do celów marketingu i promocji produktów i usług w MPL Techma Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Może Pani/Pan w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych poprzez e-mail: rodo@mpltechma.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem.

COPYRIGHT ©2022 MPL TECHMA

Wszelkie prawa zastrzeżone. Design: ComUp